8 stycznia 2018 archive

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Dnia 03.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas gimnazjalnych. Nasza uczennica zajęła: II miejsce – Patrycja Schink Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Dnia 02.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas gimnazjalnych. Nasi uczniowie zajęli: I miejsce – Bartłomiej Sitnik II miejsce – Kamila Kamieńczyk III miejsce – Kamila Cichawa Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Dnia 04.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych. Nasi uczniowie zajęli: I miejsce – Dominika Zagwocka II miejsce – Inga Kasków III miejsce – Anna Jepiszko Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Fizyczny

Dnia 05.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów klas gimnazjalnych. Nasi uczniowie zajęli: I miejsce – Dominik Hipnarowicz II miejsce – Bartłomiej Sitnik III miejsce – Jakub Zenfler Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dnia 05.01.2018 r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Nasi uczniowie zdobyli: I miejsce – Zdzisław Malczewski III miejsce – Maja Tomaszewska Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.